Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.06.2015, 19:02   #9
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
wszystko rozumiem, ale dostałeś kiedyś kamieniem na autostradzie, albo na parkingu nie dupnął Cię nikt nigdy drzwiami? Wiesz ile ja w swoim po bokach mam takich śladów już się pogodziłem. Kup sobie buteleczke lakieru zgodnego z kodem koloru karoserii, buteleczka jak na lakier do pazonokci i zaaplikuj na to. Prawie nie widać.
Walnął - kilka razy. I szlag mnie za każdym razem trafia.
W końcu zacząłem stawać zawsze najdalej jak się da od wszelkich wejść od supermarketów, aby uniknąć tego w przyszłości (i na razie działa). Dodatkowo wykupiłem AC.

Różnica jest taka, że te ślady po drzwiach, czy inne rysy, są znacznie płytsze i na niższej wysokości. Tutaj jest coś praktycznie przy samej szybie, bardzo wyraźnie widoczne i.. kurde - jak pisałem na początku, w sumie to jest drobiazg, ale czemu ja mam ponosić konsekwencje za czyjąś głupotę?
Zawsze zwracam ogromną uwagę na innych, żeby w jakiś sposób nie wyrządzić im szkody i oczekiwałbym tego od innych chociaż w minimalnym stopniu. Ale jeśli już ktoś popełni błąd (każdemu może się mimo wszystko zdarzyć), to niech ponosi tego odpowiedzialność.




Tak w sumie to i tak się cieszę, że tylko te kilka śladów jest... Przejazd tą zamiatarką po ulicy ze żwirem to naprawdę była wybitna głupota.. (ciekawe jak inne samochody)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post