Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.06.2015, 19:06   #10
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Te uszkodzenia są prawie niewidoczne, ale już trochę za duże, żeby nic nie robić - takie pęknięcia lakieru mają tę wredną cechę, że po jakimś czasie może się pod nimi pojawić rdza. Mają też drugą wredną, może nawet gorszą cechę - przy sprzedaży auta mocno obniżają jego wartość, mimo że są minimalne. Niestety, jak puszka lakieru umiejętnie użyta skutecznie rozprawi się z pierwszym problemem, tak z drugim już na pewno nie...
I to jest również bardzo istotny argument. Kupiłem samochód ładny, przez ponad rok go szukając i robię wszystko, aby przy odsprzedaży za jakiś czas móc uzyskać dobrą cenę (bo wiem, że za ten model mogę) - w tym między innymi serwisowanie go w ASO, prowadzenie bardzo dokładnej dokumentacji (każdą złotówkę, jaką wydałem - wliczając benzynę) oraz właśnie dbając o stan. Nawet zakładając, że firma zwróci mi pieniądze za lakierowanie eleentu - to też nie jest coś, co nie ma wpływu na wartość samochodu.. (w zasadzie każda taka rysa jest uszkodzeniem w tym sensie nieodwracalnym..)
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-1.jpg   -2.jpg  
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post