Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2015, 19:41   #1
cobra2000
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.06.2015
Posty: 2
cobra2000 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PS2 - Jak and Daxter Zaginiona Granica z HDD

Witam.
Jestem tutaj nowy więc z góry bardzo przepraszam jak nie w tym dziale ale z wszystkich działów ten wydał mi się najodpowiedniejszy
Ogólnie w sprawach PS2 jestem zielony i prawdę mówiąc nie znam się na homebrew /choć coś tam czytałem/, ale to wszystko jest jakby robione przez programistów dla programistów - ogólnie dla zwykłego człowieka "czarna magia", stąd mój ten post i wielka prośba o pomoc
A więc posiadam konsolkę PS2 fat z ripperem chyba 1.0, twardy dysk 400GB, zakupiłem go jak i network ponieważ mój laser jeszcze jest powiedzmy "zdatny" ale ma że swoje lata i grając z płyty po prostu zgrzyta itp.
Tak więc wszystkie gry jakie posiadam załadowałem na niego i śmigają z HDD aż miło, ale mam pewien problem z grą: Jak and Daxter Zaginiona Granica /którą kupiłem od kumpla za psie pieniądze - 25zł/ a więc jest tak:
gry które "chodzą" na HDD sprawdzam na

http:
//list.
sksapps.
com/index.php?
page=indexj.html

no i tutaj jest mój problem z tą grą, gdyż nie znam angielskiego i nie za bardzo rozumiem co mam zrobić gdyż ta gra "chodzi" z HDD pod HDL-v0.8c ale z zastrzeżeniem:
Delete everything below VMODE in system.CNF
no i szczerze powiedziawszy nie wiem o co chodzi, ściągnąłem cnftool051, sądząc że może jest to program do spatchowania np. zrobionego obrazu z tej płyty ale nie wiem co z tym zrobić... i na tym koniec
Bardzo proszę o pomoc.

ps.
GDYBY TO CZYTAŁ KTÓRYŚ Z ADMINÓW TO INFORMUJĘ:
cnftool051 ściągnąłem z jakieś innej strony w necie gdyż na CDRinfo wyskakuje komunikat że pobranie jest niemożliwe - zgłoś do administracji - czy jakoś tak
cobra2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online