Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2015, 22:39   #1
Grzegorz_n
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Posty: 65
Grzegorz_n w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
płynne przejście utworu na utwór - a'la DJ

Witam

Bardzo proszę zorienowanych w temcie o pomoc.

Pilnie i usilnie szukam odtwarzacza audio (wyposażonego w play listę), który w swoich opcjach ma możliwość ustawienia płynnego przechodzenia z końcówki utworu poprzedniego, na początek kolejnego utworu w sposób płynny.

Dokładnie chodzi mi o uzyskanie takiego efektu, jak to robią DJ na dyskotekach. Kończy się jeden utwór muzyczny (oczywiście DJ ma już przygotowany utwór następny) i teraz DJ suwakiem (lewo/prawo) przechodzi w sposób płynny na kolejny utwór:
Krok 1. Suwak jest w jednym skrajmym położeniu, to słychać w całości końcówkę ostatnio granego utworu.
Krok 2. Suwak jest w pozycji środowej, więc słychać jednoczesnie końcówkę poprzedniego utworu i początek następnego utworu.
Krok 3. Suwak jest w drugim skrajnym położeniu, więc słychać już tylko początek następnego utworu.

Generalnie chodzi mi o to, aby do jakiegoś adtwarzacza audio (którego własnie poszukuję), wrzucić kilkanaście/kilkadziesiąt utowrów i żeby nie było słychać przerw między poszczególnymi utworami - żeby końcówki i początki utworów wzajemnie "przenikały" między sobą.

Od razu mówię, żę nie chodzi mi o soft typu Virtual DJ, ale o zwykły odtwarzacz audio, w który wrzucę sobie utwory, a on sam zrobi płynne przejścia wg ustalone czasu końca wyciszenia i początku podgłosnienia utworów nakładających się na siebie.

Czy mogę prosić o pomoc w tej kwestii?
Sprawa jest pilna i dlatego już teraz z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam
Grzegorz

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 17.07.2015 o godz. 12:09 Powód: Byków masz mnóstwo - gorąco polecam korzystanie ze słownika wbudowanego w przeglądarkę.
Grzegorz_n jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online