Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.07.2015, 09:28   #16
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,381
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez tyszek666 Podgląd Wiadomości
Witam!!

Jeśli zły temat wybrałem do wypowiedzi to przepraszam!!

Zakupiłem ten napęd, co prawda nie testowałem jak Wy ale mam jeden problem.
Przy przejściu w tryb AV niestety filmy blu-ray widzi maksymalnie do 4GB. Czy każda nagrywarka zewnętrzna tak ma? Czy może wersja jakaś nowsza/starsza softu działa powyżej 4GB??

Dzięki z góry za informację.
Czy filmy na BluRay są standardowe w formacie BDMV czy jakiś rip. format np.MKV..
Jaki TV ?
W większości przypadków SE-506 w trybie AV odtworzy tyle na ile player\oprogramowanie\hardware telewizora pozwoli.......
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online