Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2015, 12:27   #56
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Jeszcze sie wstrzymam bo spytalem sie kolesia od 124A czy na pewno jest w bardzo dobrym stanie i zaznaczylem ze nagrywam bardzo duzo plyt i kazda nagrana testuje i cos milczy.Pewnie ostro zajechana jest ta nagrywarka
Skupie sie chyba na jakims nowym lite-on.
Ktory z obecnie dostepnych w sklepach jest w miare dobry ?
Moze byc tez innej firmy jesli w srodki siedzi liteon bo chce nim testowac plytki

Ta rev E moze nie jest taka zla ? na forum xbox chwala i komentarze w necie sa raczej pozytywne.
http://www.ceneo.pl/25954567;0280-0....b=click_scroll
http://www.komputronik.pl/product/24...HAS122_14.html
No i w ankiecie chyba czary2mary tez ja polecasz ?
Czy rev. E jest aż tak zła (noo i tak i nie).
Napęd nie nadaje się do:
- zgrywania audio np. w EAC (tryb secure max 4.0 speed)
- nagrywania DL (owszem, nagra kilka, potem piach, udowodnione na forum),
- niezależnie od nośnika potrafi nagrać dobrze, albo źle (uwarunkowane pogodą?)
Napęd został stworzony do:
- komputerów biurowych, gdzie zainstalują office'a , inserta , raz do roku wypalą backup IPS i tyle.
- nagrywania MP3 do samochodu z mało wrażliwymi playerami

Jeśli koniecznie chcesz nowy, bierz 124E zamiast 122. Sprzęt taki sam, ale 124 ma nowszy firmware (strategie plus może coś tam poprawili).

Powiedz (napisz) proszę max kwotę jaką chcesz przeznaczyć na nagrywarkę, ale MAX, zobaczymy co da się zrobić.
Wbrew pozorom i obiegowej opinii można dostać jeszcze perełki na gwarancji.
Mam IHAS 122E, ładuję też je do biurowców. 124E pozbyłem się okazyjnie i nie żałuję.
Aktualnie rev. E służy mi jako punkt odniesienia w testach, nie dlatego, że jest taki dobry, a wręcz przeciwnie.
Dodatkowo Czary2mary wie co w środku piszczy w "E", co nie wróży mu długowieczności, zwłaszcza przy intensywnej eksploatacji.
Nie jest to najgorszy napęd na świecie, nawet można by go polecać, ja bym polecał, gdyby kosztował adekwatnie do wykonania - minus minimum połowę tego ile kosztuje.
Już rev. C potrafiła mi np. wypalić CD-R Verbatim, a potem nic nie było w stanie odczytać tej płyty.
Sony 5280S można też dostać nówkę, z tego co mi wiadomo, nawet IHAS B jeszcze może dałoby radę namierzyć.
Leman39 jest offline