Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.08.2015, 20:43   #1
Aes
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Aes
 
Data rejestracji: 17.11.2005
Posty: 14
Aes w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post Problem z dźwiękiem [DVD]

Witam. Mam problem z dźwiękiem nie samego filmu, ale dodatku zamieszczonego na płycie. Chodzi o polskie wydanie filmu "Berlin Calling". Otóż na żadnym odtwarzaczu, zarówno stacjonarnym jak i na komputerze, w rzeczonym pliku wideo nie słychać dźwięku. Zgrałem sobie ten dodatek na dysk (DVDShrink), pogrzebałem nieco i okazuje się, że dźwięk jest (udało mi się go nawet wyeksportować). Teraz opiszę jak zachowuje się ten materiał w dwóch różnych sytuacjach:

1. Odpalam w Media Player Classic przy użyciu opcji "Open Directory" -> nie ma dźwięku, ale są napisy.
2. Odpalam w Media Player Classic sam plik VOB ("Open File...") -> jest dźwięk, ale nie można włączyć napisów.

Zaobserwowałem jeszcze, że przy opcji pierwszej FPS pokazuje prawidłowo (25), a przy drugiej jest podwojony (50). Chciałem spróbować opcji wyciągnięcia napisów z filmu (SubRip) i później to sobie jakoś złożyć do kupy, ale okazuje się, że jest totalny rozjazd w synchronizacji i szczerze powiem średnio mi się widzi synchronizowanie tego ręcznie (zwłaszcza, że film po niemiecku, więc ciężko mi się połapać który fragment gdzie). Obstawiam jakiś problem w pliku IFO, ale nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić. Proszę o pomoc.
Aes jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online