Dyskusja: Mobilny internet
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2015, 11:39   #5
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,707
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
To modem na USB, a la pendrive. Huawei jakiś tam. Nie sądzę aby to było istotne. Jest sprawny skoro działa w moich okolicach. Nie rozumiem czemu nie działa w innych jak telefon (skrót myślowy ;]) też jest Play i w tym samym miejscu i czasie działa.

Niestety nie mam. Ale co sugerujesz, że odbiornik wbudowany w urządzenie jest słabszy niż w telefonie? Da się to jakoś zwiększyć metodą na mcguyvera jeśli jest fraktalna?

@Misiozol
Napisałem, że to jest modem. A skoro modem to nie router ani nie router z wbudowanym modemem. A więc modem 2G/3G/4G, który rozmawia z komputerem przez USB.

A co do Aero to ja wolę zapłacić niż się z tym mordować. Naprawdę dziwię się ludziom że chce im się to kurestwo (nienawidzę captcha) wpisywać lub obchodzić. Czasami gdzieś przy rejestracji używane są captcha i bywa, że kilkadziesiąt razy próbuję wpisać... Dla mnie bezsens totalny, który doprowadza mnie do dzikiej furii.

No wlasnie trzeba bylo napisac ze modem usb w ciazy jestes czy okres ci sie zbliza bo jakis marudny jestes wejdz w ustawienia i zobacz czy masz w ustawieniach tylko 3g czy jest tez 2G/3G jak chcesz to ci wygeneruje kod do simloka jak mi podasz imei

BTW. te cuda na usb to najgorszy shit .
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post