Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2015, 15:42   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Niekoniecznie , sa warte zobaczenia nie we wszystkich fabula kuleje i nie kazdy film musi byc ojcem chrzesnym aby byl warty obejrzenia



Niby dlaczego ?
Tylko kilka filmów jest naradę 3D - za wzór można tu podać AWATARA, większość to ma tych efektów jak na lekarstwo....

Mam TV w domu z 3D - które zostało użyte ile 4-5 razy?
Wnerwiają mnie te okulary 3D... (może to, że noszę normalne okulary przyczynia się do niechęci zmieniania ich na wersję do 3D) na satelicie nie ma praktycznie programów 3D po za jednym i to marnym... na szczęście z satelitą pożegnam się już w tym miesiącu i tak w niej nic kompletnie ma... - ostatnio zauważyłem, że TV robi za monitor do konsoli tylko i wyłącznie...

Nie znam osoby, która mając TV z 3D stwierdziła, że używa ten funkcji na co dzień i nie wyobraża sobie TV bez tej funkcji... każdy żałuje, że dopłacił do ten funkcji...

Wracając do filmów przez ciebie wymienionych - widziałem wszystkie, i nie były warte oglądania... w szczególności te żółwie ninja... dno totalne jedynie AWATAR i ten Pacific Rim mi się podobał... Man of steel to już dno dna... na samym dnie...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 14.08.2015 o godz. 15:44
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post