Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.08.2015, 11:28   #5
ethar
Herbaciarz^^
 
Data rejestracji: 19.09.2008
Posty: 738
ethar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Trilu No ja wolę posłuchać wiatraka niż przegrzać konsolę, co raz mi się zdarzyło bo nie zauważyłem że miałem stały narzut 37% prędkości wiatraka. W dodatku to były te dni gdzie dochodziło do prawie 40 stopni w Łodzi

Pasty pod IHS? Co to jest i gdzie to, bo jestem ciekaw - a fakt nie będę tego robił bo szkoda mojej konsoli, tak na dobrą sprawę chciałbym aby jeszcze mi pozwoliła poprzechodzić z 5-10 tytułów, oczywiście liczę na to że zawsze będzie grywalna - dlatego nie pozwalam przekraczać jej 65 stopni, pomimo głośnego wiatraka - ale to albo gram głośno, albo w słuchawkach

@Berion Jeśli do mnie to pytanie to zakładam, że w CEXowym - jako że instalowałem CEXA to obstawiam, że to standard ale mogę sprawdzić jeśli chcesz - pewnie w Rebug Tool Box

Swoją drogą pamiętam jak pierwszy raz zainstalowałem WebMana - nie zdając sobie sprawy że ma automatyczną kontrolę wiatraka, odpalam konsole - która już chodziła sporo tego dnia. I zaczynają się wiatraki odpalać zakładam na około 70% (jak ktoś korzysta to wie, że to jest jakiś poziom małego odkurzacza) to miałem takie:

" ****AAA ona zaraz wybuchnie. Co ja zrobiłem!?"

EDIT

Toogle COBRA mode - Enabled
Debug Menu type - CEX QA
System mode - Normal (mam do wyboru jeszcze Rebug).

Właśnie czym się różni system mode Normal od Rebug? Nie siedziałem na rebugu od czasów firmware oznaczonych 3.XX więc nie wiem/nie pamiętam

Ogólnie ustawiłem ją sobie tak 45% wiatraka minimum, 65stopnia auto się załącza.

Odpaliłem Catherine 45% stałe okolo 63 CPU / 52 RSX - myślicie, że spoko czy troche zmienić wartości ?
__________________
https://www.facebook.com/CzytelnikPlakalJakKupowal - moja osobista misja.

https://www.facebook.com/ZakonBrowardynow - wytłumaczenie mojego uwielbienia do piwa.

kubacki.deviantart.com

Ostatnio zmieniany przez ethar : 25.08.2015 o godz. 11:52
ethar jest offline   Odpowiedz cytując ten post