Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.09.2015, 17:50   #55
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Witam

Opiszę na szybko poznany mi wczoraj ciekawy przypadek logicznego myślenia bankowców.

Ja spłacam kredyt mieszkaniowy na tip top, nawet do przodu, z resztą swoich comiesięcznych zobowiązań nie spóźniłem się nawet o dzień.

Bank NIGDY nie zaproponował mi zmniejszenia oprocentowania, jakiegoś bonusu czego kolwiek na moją korzyść.

Mój sąsiad , obecnie nie spłaca kredytu mieszkaniowego 3 lata, ogólnie to już nie mieszka pod tym adresem,
wyemigrował a raczej uciekł od gigantycznego zadłużenia u kilku rożnych instytucji [czynsz, tauron,kredyt mieszkaniowy, orange itd] zadłużenie sięga 80k

Wczoraj mnie odwiedził na 3 minuty i pokazał z uśmiechem na twarzy pismo z banku
w którym bank ostrzega go kolejny raz ,że odda sprawę do windykacji i ujawni i zajmie jego majątek [nieruchomość]

ale to nic, w tym samym piśmie wzywa go do stawienia się w siedzibie banku i podpisaniu ugody, będzie ona polegała na tym że rozłożą mu dług na raty,

i tu najlepsze, jeśli na to się zgodzi to UMORZĄ MU ODSETKI W WYSOKOŚCI 16TYSIECY PLN.....

opłaca się nie płacić,jeszcze nikt nigdy w życiu nie podarował mi 16 tysięcy, jeszcze za to ,że zalegam z płatnościami qrwa mać!

jak ktoś nie wierzy to zrobię w nocy skan pisma bo to zakrawa o pomstę do nieba i plucie w twarz ludziom którzy spłacają swoje zobowiązania na czas
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post