Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2015, 21:33   #22
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zebir Podgląd Wiadomości
Na ps4 można uruchomić grę przed całkowitym zainstalowaniem. Patchy nie musisz pobierać grę możesz uruchomić bez zainstalowania patcha. W jakim by te gry stanie nie były tu chociaż masz wybór

Trofea znowu nikt nie zmusza Ciebie do korzystania z tych funkcji...

DLC mnie zupełnie nie obchodzą. Jedynie dodatki pokroju Skyrima czyli de fakto wydania pudełkowe.

I faktycznie zdarzają się gry na konsolach dystrybuowane tylko poprzez PSN/Xbox live ale zazwyczaj sa to indyki czyli gry których w przeszłości w ogóle by nie było.

Osobiście kocham i moją konsole jak i peceta z tym że trzeba przyznać że dla gracza całkowicie "legalnego" konsola jest wygodniejszym wyborem.
- I tu prawisz herezje - owszem grę możesz uruchomić przed całkowitym zainstalowaniem zarówno na Xbox One jak i PS4, ale tylko w przypadku jak około 10-15% gry jest już zainstalowane, dalej gra takowa instaluje się w tle co spowalnia działanie samej gry aż do momentu całkowitego jej zainstalowania.

- OK z DLC możemy zrezygnować, i z patch'y i tak samo z trybu live
- Ale pierwsze włączenie nie przerobionej konsoli wymusza na nas aktualizację konsoli bez której nie pogramy i nic nie uruchomisz

Co by nie było, że jestem przeciwnikiem konsol, sam mam XboxOne (wprawdzie nadal w serwisie, ale kiedyś do mnie wróci). I stwierdzam, że nie wiele to się różni od steam... poza ceną...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post