Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2015, 21:46   #23
Zebir
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 15.02.2011
Posty: 109
Zebir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
- I tu prawisz herezje - owszem grę możesz uruchomić przed całkowitym zainstalowaniem zarówno na Xbox One jak i PS4, ale tylko w przypadku jak około 10-15% gry jest już zainstalowane, dalej gra takowa instaluje się w tle co spowalnia działanie samej gry aż do momentu całkowitego jej zainstalowania.

- OK z DLC możemy zrezygnować, i z patch'y i tak samo z trybu live
- Ale pierwsze włączenie nie przerobionej konsoli wymusza na nas aktualizację konsoli bez której nie pogramy i nic nie uruchomisz

Co by nie było, że jestem przeciwnikiem konsol, sam mam XboxOne (wprawdzie nadal w serwisie, ale kiedyś do mnie wróci). I stwierdzam, że nie wiele to się różni od steam... poza ceną...
No to kurde nie do konca się zgadzamy.

Sam pierszy czas uruchomienia gry na ps4 jest dla mnie kompletnie nie odczuwalny. Wsadzam płytę do nośnika nie robie kompletnie nic chyba że napawam się zapachem pudełka i artworkiem na pudle kwestia paru minut i gram.

Z tego co słyszałem akurat na xbonie faktycznie może być inaczej

A co do aktualizacji konsoli to zależy jaka to partia, nowsze konsole mają nowszy firmware i by odpalić tytuł nie koniecznie trzeba instalować aktualizacje softu.

Tak czy siak nawet jak się coś instaluje to robi się to za nas samo czego nie można powiedzieć o uPlayu czy Originie. Steam akurat jest najmniejszym złem ale wciąż złem. W przypadku gier singleplayerowych nie chce go widzieć multik okej.
Zebir jest offline   Odpowiedz cytując ten post