Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2015, 23:07   #28
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Są gry, które nie muszą cache'ować danych. Są też takie, do których nigdy nie powstały patche bo już na premierę zostały dopracowane. Choć to niedobitki... To fakt. Ale tak czy inaczej gra jest Twoja, a nie wypożyczona. Jeśli tego nie możesz pojąć to współczuję, że tak Cię - wytresowały korposzczurki (bez obrazy).
Tak nie rozumiem, wkładając płytę do napędu zgadzasz się na postanowienia licencyjne. A te mówią wyraźnie, że udziela ci się tylko licencji na użytkowanie gry, a nie, że stajesz się jej właścicielem. Instnieje także zapis o braku możliwości wypożyczania, przegrywania itd. To, że mając nośnik techniczne rzecz ujmując możesz ją sprzedać, pożyczyć i nikt tego nie zweryfikuje nie oznacza, iż w świetle zapisów licencyjnych jest to legalne.

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
I co z tego? Na konsoli nie trzyma się prywatnych danych. Co innego system operacyjny na PC.
Nie do końca prawda, choćby kwestia podpiętej karty kredytowej... to taka sama inwigilacja jak w Windows 10 Na podstawie choćby zainstalowanych gier mogą zbudować twój portret psychologiczny i atakować cie reklamami dostosowanymi do twoich zainteresowań

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
To już nie jest wersja pudełkowa tylko pseudo-pudełkowa.
No ale i takie są

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
I znowu bzdury. Instalując CFW piratem się nie stajesz. Są ludzie, którzy nie grają online, ja do takich należę więc mógłby dla mnie nie istnieć.
To dla czego jest zapis w umowie licencyjnej o zabronieniu modyfikowania oprogramowania wewnętrznego i pozbawia nas to gwarancji producenta?

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Nie wymaga...
XboxOne wymaga, jeśli PS4 nie wymaga to zwracam honor, nigdy nie miałem PS4 więc z założenia wyszedłem, iż jest podobnie jak na XboxOne

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
I co to w ogóle ma wspólnego z tematem? Temat jest o Windows 10 i wydymaniu swoich klientów, a nie wyższości jednego DRM nad innym DRM.
I tak posty niezwiązane z dyskusją pójdą do miotły, a dyskusja jest ciekawa i kto wie, czy nie warto by wydzielić tych postów do nowego tematu.
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 03.10.2015 o godz. 23:09
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post