Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.10.2015, 22:51   #38
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A dla czego by nie? Jeśli będą lepsze tytuły, na których będzie mi zależeć? To dla czego by nie. Ba, jeśli na konkurencję zaczną wychodzić tytuły które będą mnie interesować - to jestem nawet skłonny porzucić Xbox'a i go sprzedać i nabyć nawet kolejnego PS lub uwaga nawet konsolę od Apple jeśli takową wyprodukują. Wszystko uzależnione jest od dostępności tytułów które mnie interesują...

Konsola ma służyć do rozrywki - i guzik mnie obchodzi, czy daje mi dostęp do swoich plików czy nie działa bez neta. Skoro neta mam i wszystko działa - a jak coś padnie loguję się na nową konsole i się wszystko przywraca - bez robienia kopi zapasowej i kombinowania, oraz doktoryzowania się z jej systemów

Oczywiście, są też tacy jak ty - gdzie grzebanie w kodzie konsoli i wyciskanie z niej siódmych potów to hobby i taka konsola już dla takich użytkowników nie jest. Tacy użytkownicy muszą wybrać konsolę albo poprzedniej generacji albo konkurencji co spełni ich wymagania.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post