Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2015, 09:41   #4161
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Widmo, czyli kolejna odsłona 007 ,podobno ostatnia Craigiem, wybiera się ktoś ?

Ja się wybieram 6,zobaczymy, skyfall był fajny ale mam nieodparte ważenie ,że piosenki
tytułowe coraz lipniejsze.

I tak dobrze, bo mogł ja wykonywać np. Pitbull albo jakiś szit pokroju kobiecego Mintaja

Jak dla mnie to utwór z Spectre to dla mnie kiepszczyzna.

Goldfinger :


a tu z Spectre
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post