Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2015, 10:57   #660
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
cześć miałem podobny dylemat 5lat używałem za magazyn 1TB WD Black w tym roku w listopadzie kończy się gwarancja po 5latach i zmieniłem na kolejnego WD Black 2TB WD2003FZEX ~600zł

tak że polecam :-)

co do sata express dla dysków HDD to spokojnie do dnia dzisiejszego wystarcza SATA 2 gdzie w zapasie jest jeszcze SATA 3

jeszcze długo pojedynczy dysk HDD do użytku domowego nie przekroczy bariery 300mb/s
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post