Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.10.2015, 07:11   #5
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wydaje mi się że AD-5260S może mieć bootcode 0.02 .... ale nawet jak tak jest nie wiem czy BinFlash pozwoli wgrać firmware do innego ID..
To za nowy napęd \konstrukcja .....Zapytam Blackened2687...może on coś wie więcej ...
Możesz jeszcze spróbować wszystkie inne typy wgrać ...również do Sony DRU-880S ....a nóź widelec .....
http://liggydee.cdfreaks.com/page/en/Optiarc-AD-7260S/
Oczywiście przed wgraniem czegokolwiek zrób dump firmware od tego OEM Dell najnowsza wersją BinFlash z linka z posta wyżej ...
To nowa konstrukcja - wszystko może się zdarzyć łącznie z dead po wgraniu czego kolwiek.... Więc rozwaga i ostrożność wymagana na każdym kroku..
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post