Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.11.2015, 19:25   #1
Nornik
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 09.11.2015
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 8
Nornik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dotyczy artykułu o dodawaniu sterowników do W7

Witam na tym baaaardzo użytecznym i fachowym forum i stronie cdrinfo.
To jest to czego szukałem. Ale do rzeczy. Niedawno kupiłem laptopa bez systemu i gdy zainstalowałem Windows 7 Ultimate z płyty było wszystko OK!
Jednak coś mnie podkusiło i ściągnąłem taką odchudzoną wersję Home Premium jako obraz iso, no i zaczęły się kłopoty, które nie omijają wielu użytkowników nowych laptopów opartych na nowych technologiach. Zaraz na początku instalacji pokazał mi się napis o braku sterowników. Wiedziałem już, że pomimo zapewnień autora tej okrojonej dystrybucji bios mojego ma za ubogie opcje abym mógł coś zdziałać standardowym sposobem. Trafiłem na artykuł na tej stronie cdrinfo jak przygotować taki obraz za pomocą WinToolkit.
Dzisiaj właśnie spróbowałem, ale chyba nie takie sterowniki mu zaaplikowałem, bo pomimo że obraz zmodyfikowany został utworzony, to na samym początku wywalił błąd dotyczący sterownika systemowego, teraz nie pamiętam a mam te sterowniki zapisane w domu. Tak do końca to nie jestem pewny czy chodzi o sterowniki USB, czy SATA ? W poradniku są 4 sterowniki właśnie do USB.
Udało mi się w końcu zaintalować inną dystrybucję, ale też były kłopoty, już nie będę się rozpisywał jakie, bo i tak elaborat napisałem. W tym artykule jest odnośnik do strony ze sterownikami tylko jak wybrać właściwe ?
Nornik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online