Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.11.2015, 20:18   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Portfolio jak sama nazwa wskazuje ma być prezentacją twoich prac - zazwyczaj dla przyszłego pracodawcy lub klientów. Nie różni się niczym od normalnej strony - po za układem.

Co do drugiej kwestii automatycznej aktualizacji też się da, na joomli jest łatwiej (przynajmniej mi - kwestia przyzwyczajenia), dorzucasz plugin, tworzysz miejsce w szablonie i gotowe. W Wordpres jest identycznie... różnica to dobór odpowiedniego szablonu lub zrobienie własnego.

Nie wiem z czym masz problem? Z linkowaniem? Czy pomysłem na strukturę? Chcesz mieć portfolio czy zwykłą galerię z jakimś opisem?

W joomli dodał byś plugin który wstawił byś w artykuł, artykuł podpiął pod menu i gotowe. Resztą zajął by się system CMS

Jedyne w czym powinieneś mieć problem to wybór stylu (najlepiej responsywny) i jego przerobienie pod swoje wymagania.

Na początek przejrzyj bazę pluginów do tego wordpresa
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 11.11.2015 o godz. 20:22
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post