Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.11.2015, 20:43   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzięki

Wybieranie szablonu to ostatnie kilka tygodni Długie zastanawianie, jeszcze dłuzsze przeglądanie. Ostatecznie.. trochę pod wpływem może zmęczenia, kupiłem sobie X Theme i choć później zacząłem się zastanawiać, czy na pewno to dobry wybór (nie wszystko wcześniej doczytałem - głównie w kwestii ograniczeń) to.. jako że i tak zwrócić nie można zostałem przy nim (co nie znaczy, że jest zły)

W sumie to myśle, że tradycyjnie mogę trochę za bardzo kombinować. Nad kwestią struktury cały czas myślę, ale na ten moment widziałbym ją (jeśli chodzi o stronę główną) tak:

- na górze jakiś tam wstęp, może zdjęcie, może wrzucony jakiś filmik (mam kilka, o których pomyślałem widząc gotowe przykłady). Zostańmy na teraz przy zwykłym tekście

- potem kilka (pewnie ostatecznie z 10, w kilku rzędach) miniaturki prowadzące do galerii tematycznych - czy to na podstronach czy portfoliach.. do decyzji, jak zrozumiem różnicę..

- niżej (pewnie wyżej, ale to też wyjdzie w praniu.. może gdzieś z boku) kolejnych kilka miniaturek, ale będących już ostatnio wrzuconymi zdjęciami (do róznych galerii - jak wypdanie) - powiedzmy, że z 4-5 w sumie (w jednym rzędzie)

- dalej pewnie jakieś pierdoły, stopka itp.


Podstawowe pytanie na teraz, to czy te galerie tematyczne tworzyć na podstronach czy portfoliach i jakie są róznice każdego rozwiązania?

Kwestia druga, to wyświetlanie automatycznie tych ostatnio dodanych zdjęć (jako linki do samych zdjęć bądź galerii jako całości).


Tekstu w zasadzie na stronie ma nie być - tylko nazwa galerii (to przy tych pierwszych miniaturkach) i.. sam nie wiem. W zasadzie chyba nic więcej (może kiedyś jakieś parametry zdjęcia.. ale to pewnie też jakimś pluginem da się załatwić).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post