Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.11.2015, 06:34   #25
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez polemikus Podgląd Wiadomości
Masz rację sprawdziłem i faktycznie płyta jest od CMC. Płytę kupiłem w sumie bez zastanowienia za 24 zł w pierwszym sklepie jaki miał 50GB.
Sprawdziłem z ciekawości producenta płyty Verbatim 25GB i również jest nim CMC. Z tym, że z Verbatimem nie mam najmniejszych problemów... no ale to "tylko" 25GB
Proszę podaj znane Ci nośniki 50GB z tłoczni Panasonica... dam tej nagrywarce drugą szansę. Tak a propos to temat zgłosiłem już Samsungowi i obiecali tematem się zająć, więc może jest światełko w tunelu w kwestii aktualizacji firmware
Tak w skrócie nośniki w których występuje lub może występować MID od MEI: Verbatim BD-R DL 50GB x4 , JVC\Thats BD-R DL 50GB x4 ,Maxell BD-R DL 50GB x4 ,Sony BD-R DL 50GB x 4 i oczywiście wszystkie Panasonic BD-R DL 50GB x2 i x4.
Jeżeli coś pominąłem to sprawdzisz sobie tu:http://forum.cdrinfo.pl/f28/najlepsz...l-2015r-94322/

Wątpię żeby aktualizacja firmware coś pomogła -te napędy slim na wielu tańszych i słabszych jakościowo nośnikach BD-R DL mają problemy z zapisem , ale nie ma co się dziwić również dużo lepsza optyka w wewnętrznych ma z nimi problem lub bardzo słabo zapisuje np: Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post