Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.11.2015, 12:41   #2276
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w tym rzecz ze wystarcza do dziś
-wady brak natywnego SATA3
-brak natywnego USB 3.0
-brak PCIe 3.0
-ma już ponad 6lat (ostatnio sie bios zresetował do fabrycznego tj. przywrócił się z zapasowego.) co może być początkiem awarii

wymagania gram w to co pisałem, nagrywam, www, skype, i pracuje tj. office i word

zalety w i7 mam natywne 1kanał IDE :-)
i w sumie 8SATA z czego 2xSATA3 od Marvela
jak pewnie z wielu na tym forum mam na stałe pełną obsadę 6x DVD/BD w obudowie i co jakiś czas zmieniam zestaw napędów :-)

AMD hmm miałem Athlona XP i na tym skończyłem współpracę z ta firma tak jak i ATI
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post