Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2015, 15:25   #2282
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
jedno pytanie jeszcze posiadam NOCTUA NH-D14 i mam tylko założony obecnie środkowy wentylator 140 na 650rpm. i po maratonie 5-6h. SC2 czy D3 max temp mam +65c na CPU jak i GPU

jest szansa ze nowe procki z mniejszym TDP będą mogły zostać chłodzone tym coolerem pasywnie ?
No way. Różnica pomiędzy jednym a dwoma wentylatorami założonymi na cooler wyniesie np. 5 stopni, ale pomiędzy jednym a żadnym w tym samym układzie - 20 i więcej.

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Poczekaj.

Coś się porąbało na rynku z prockami. Reszta cen skoczyła do góry ze wzrostem kursu $ i początkiem sezonu, ale w prockach jakieś totalne zamieszanie. Skylake z dostawy na dostawę podskoczył o ponad 20%, czwarta generacja i7 o około 15% - niczym nieuzasadnione zamieszanie cenowe, ja czekam aż się ustabilizuje coś, albo niech się gonią. A sprzęt mam starszy od twojego do wymiany
Coś się porąbało również z wydajnością. Śmiem twierdzić, że poza grami, o których Seku wyraźnie pisze, że nie gra w najnowsze, i7 pierwszej generacji poradzi sobie w większości zastosowań nie gorzej, niż najnowsze modele. Różnica jest widoczna w benchmarkach, ale nie w odtwarzaniu filmów czy sprawdzaniu poczty. Dopóki to komputer do domu, to jeszcze nie ma sensu ładować kasy, przez ostatnie pięć lat procki rozwijały się najwolniej od dwóch dekad.

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
W przyszłym roku AMD wydaje Zen. Procesor tworzony przez człowieka od Athlona i Athlona64.
8 rdzeni. Nowy FX.
Intel chce się napchać odgrzewanymi kotletami póki może.
Bardzo możliwe że znów będzie drugi.
Jeśli Zen będzie tak dobre jak ma być, to może to być mój pierwszy AMD od kiedy opuściłem mury podstawówki
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post