Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2015, 22:14   #2283
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czyli rozwialiście moje wątpliwości czekam dalej...

odczuwalnym elementem który zmieniłem to była przesiadka na SSD i wymiana GTX 580 na GTX 750Ti tj. cisza :-)
wydajność praktycznie ta sama.

to prawda przez 6 lat sprzed daje rade do dziś ze wszystkim w nowe gry nie gram bo mam klapki na oczach :-) i liczy się dla mnie tylko Starcraft :-)

a więc do przyszłego roku i się zobaczy :-)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post