Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.11.2015, 20:03   #60
MrFilox
Illuminati
 
Avatar użytkownika MrFilox
 
Data rejestracji: 13.10.2014
Posty: 170
MrFilox zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A taniej wyjdzie kupić uszkodzoną ps2 slim http://goo.gl/AWQcwU. W tej akurat laser wymienić wgrać Free McBoot i wlutować Modbo 4.0 na it7.pl było podajże 18 zł+wysyłka no i jeżeli to koniczne zabezpieczenie fix+nowy laser i okablowanie. Czyli około 60-80 zł. Więc i tak tanio jak na kupno uszkodzonego ps2. A dlaczego slim nie wiem sam jakoś wole slimy i są części tańsze. I jak kogoś to interesuje to Najlepiej Slimy 9000x lub 7500x (a jak faty to 5000x) . A do tego dochodzi nam jeszcze Open ps2 Loader. Wymieniać można długo gdyż programy są darmowe.

Odpowiedź wg mnie: Czy warto Kupić to cudo ?
I tak i nie. W psx'a w tych czasach nie warto inwestować i żeby wydawać 450 zł na akcesorium to taniej wyjdzie kupić nowy laser i płyty albo jak wspomniałem Ps2 lub Ps3 i zainstalować np: ode cobra które kosztuje około też 450 zł. Dla mnie era psx'a się skończyła tak jak kiedyś lubiłem na tym grać to teraz już nie. grywalności i grafika mnie zniechęciły... A i trzeba dodać, że to cudo może (a nawet chyba będzie) awaryjne. I nie mogłem dać edytuj do tamtego postu !!!

Ostatnio zmieniany przez MrFilox : 26.11.2015 o godz. 20:08
MrFilox jest offline   Odpowiedz cytując ten post