Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.11.2015, 08:15   #31
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Chciałeś napisać praktycznie wcale nie używa?
Nie, chciałem napisać to co napisałem. Jakbym wcale nie używał smarta to by jadł z 5% dziennie.

Cytat:
Nie zauważyłem.
LG akurat do tej grupy sie nie zaliczają.

Cytat:
Oj czepiasz się tej funkcji map jak rzepa spodni. Nikt nie każe Ci używać map i informacji o ruchu drogowym.
Nie czepiam się, po prostu usługi google play, im nowsze tym gorzej, robią w tle coraz więcej. Poczytaj sobie fora ile ludzie mają z nimi problemów. Akurat że Ty nie masz to nic nie znaczy. Ja problemów z nimi nie miałem ale odkąd się nich pozbyłem w tle dzieje się zdecydowanie mniej. A nie korzystam z aplikacji Google.

Cytat:
Używam Textry i nie zauważyłem żeby mi zakładała wakelocki, które ciągną*niemiłosiernie baterię.
Nie wakelocki, ale od czasu do czasu zdarza się mu zjadać CPU i to dość intensywnie. Jeżeli nie masz non stop monitorowania CPU to nie zauważysz. Problem dotyczył wersji 3.7, aktualnie sprawdzam 3.8 może to poprawili.
CPU Stats jest fajny i dość lekki.
https://play.google.com/store/apps/d...takke.cpustats

Ale mniejsza o textre, to tylko przykład - chodzi o to że źle napisane/ zabugowane aplikacje mogą niepotrzebnie "drenować" baterię. A jeżeli ktoś ma śmietnik i instaluje wszystko jak popadnie no to wiadomo.

Cytat:
U mnie można wyłączyć WiFi jak i internet mobilny w dowolnej chwili.
A czy ja napisałem że się nie da? Oczywiście że można tylko dużo osób tego nie robi a potem zdziwko że bateria nie trzyma do końca dnia. I idzie opinia że smartfon trzeba ładować codziennie.
OK jeżeli non stop gadamy na facebooku to nie ma rady, ale czasem ten internet jest zupełnie niepotrzebny.

Cytat:
Jest coś*takiego jak wpływanie na obiekt badany tylko przez, to że się*go bada.
Bez przesady, akurat to można to wyczytać bezpośrednio z ustawień schedulera i nie trzeba nic badać.
Scheduler jest zazwyczaj ustawiany przez producenta tak, aby telefon robił dobre wrażenie prędkością działania. A nie oszczędzał baterię.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 27.11.2015 o godz. 10:09
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online