Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2015, 10:39   #254
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK;1343419Może macie doświadczenie?
[url
http://allegro.pl/telefony-komorkowe-165?id=165&order=qd&string=samsung%20s4&bmatch=eng agement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-ele-1-5-1120[/url]
ja bym uważał, bo w większości to podróby lub czasem odnawiane egzemplarze (a producent to nie wydaje mi się, że daje na takie gwarancje - pewnie sprzedawca sprzedawca to czyni ...). Lepiej może poszukać czegoś na naszym rynku - jakiś sklep/promocja/komis gdzie możesz sprawdzić czy to oryginał.

takie jest moje zdanie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 30.11.2015 o godz. 10:41
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post