Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2015, 17:51   #20
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
zuc okiem na ten oscam moze jestes jednym z nielicznych szczesciazy co do dekoderow klasycznych jak najbardziej odtwarza sie na wszystkim
Nie nie odtwarza... miałem trubo dekoder n (jak jeszcze cyfra nie zepsuła n) i nie odtwarzało... na wszystkim...

Ten oscam jest dla dreambox - a ja nie mam dekodera tylko TV ze zintegrowanym tunerem SAT i kartą CI nc

Więc ten wynalazek mi nic nie da... no chyba, że jest też wersja na system TIZEN (taki jest w TV) ale jakoś zaleź nie mogę

Wspomniałeś że moduł CI to najgorsze rozwiązanie...mógłbyś to rozwinąć?

Nie zauważyłem jakoby funkcjonalnością ustępował klasycznemu dekoderowi... też podpina się dwa kable sat, ma prv, timeshift, epg, harmonogram nagrywania, działa szybciej od turbo dekodera nc, dźwięk jest z głośników Z906 - tak więc tzw. przestrzenny...

Ja tu widzę same plusy... jeden pilot, mniej zajętego miejsca.. przy zachowaniu tej samej funkcjonalności... - jedyne czego nie ma to ten VOB od nc, ale tego i tak nie mam wykupionego...

Pomijał oczywiście ceny abonamentu / doładowania karty - bo to akurat jest chore... powinno się wybierać jakie chce się kanały i za nie płacić, a nie całe pakiety... na cholerę mi jakieś bajki które są w pakiecie i nie można ich wywalić...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 30.11.2015 o godz. 18:27
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post