Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2015, 19:52   #27
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Ten CI to pewnie też sparowany z kartą? Parowania to przekleństwo dzisiejszych platform. Nie można sobie karty wsadzić gdzie się chce. Zabawa w kotka i myszkę tylko. Dlatego ja od dłuższego mam to w zadku i mój TV widzi jedynie DVBT.
A to czy jest sparowany z kartą to nie wiem, ale chyba nie bo sprzedają to jako wersja z kartą jak i wersję w postaci samej karty. Mowa o Smart HD - zbyt mało TV oglądam by bulić mega abonament jak kiedyś, z kolei DVBT jest zbyt ubogie... więc poszedłem na kompromis. I mam SAT na kartę... wychodzi 25 zł za miesiąc gdzie mamy nsport, discovery , planete+, domo, tvn turbo hd + resztę kanałów mniej istotnych - w sumie łącznie 80 kanałów więc aż nadto... i do tego żadnej umowy - uzupełniam kiedy chcę

Nic lepszego na tą chwilę nie ma... nie żebym był przeciwnikiem wersji abonamentowej... jeśli ktoś dużo ogląda, może jest spoko, ale bulić 100 zł by mieć HBO na którym przez tydzień lecą powtórki, to dla mnie bezsens - teraz się zastanawiam, jak mogłem to kiedyś mieć i tyle bulić...

Cytat:
Napisany przez Trilu Podgląd Wiadomości
''Jednostrumieniowy'' zapewne chodzi o nagrywanie z dwóch rożnych transponderów
Nie ma to jak kameleon i nbox z e3
Czyli nagrywanie z różnych satelit, czy nagrywanie różnych kanałów w tym samym czasie <- ale z tej samej satelity?

Bo jeśli nagrywanie w tym samym czasie dwóch różnych kanałów - to tak chyba nawet turbo dekoder nc+ nie obsługuje... co najwyżej można oglądać jeden kanał, a drugi nagrywać...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 30.11.2015 o godz. 19:58
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post