Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2015, 21:10   #30
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
O ile pamiętam do nagrywania z dwóch transponderów potrzebujesz dodatkowej głowicy, bo inna polaryzacja jest.
Przez TV jeden program mogę nagrywać a na drugim w tym samym czasie mogę jedynie korzystać z funkcji timeshift... nie moge zaplanować dwóch nagrań w tym samym czasie... na dekoderze było nc / n było tak samo... dla tego pewnie nie widzę różnicy między CI a dekoderem.

Możliwe, że na dekodera lepszych - czytaj nie od nc / CP jest to lepiej rozwiązane i można zaplanować nagrywanie dwóch różnych kanałów w tym samym czasie - czyli pewnie mają dwie głowice

Zawsze myślałem, iż to właśnie dwie głowice dają możliwość nagrywania jednego kanału a drugiego oglądanie... widać byłem w błędzie
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 30.11.2015 o godz. 21:14
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post