Dyskusja: Android Flame War
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2015, 20:43   #1296
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Doskonale wiem co to jest Google Framework i wymagają go nie tylko aplikacje Google (porównanie do DLL chybione, porównałbym raczej do IE...).
No przecież z bibliotek dll współdzielonych może korzystać każdy... GF to nie jest aplikacja jako program tylko bardziej jako biblioteka z której funkcji się korzysta więc moje porównanie jest jak najbardziej trafne.

Cytat:
To jest tak samo w****iające (bo inaczej nie da się tego nazwać) filtrowanie urządzeń zgodne/niezgodne.
Większość*z nich nie jest po prostu zgodna... Skoro później autor ma dostać*minus za to że jego aplikacja nie działa poprawnie na jakimś urządzeniu, to chyba lepiej jak nie pozwoli na jej instalacje?
Cytat:
To ja mam decydować czy jest zgodna czy nie...
Jak sobie napiszesz, to tak będzie... W innym przypadku to autor decyduje na którym będzie działać a na którym nie. Jeżeli w aplikacji wykorzystuje najnowsze API i to chyba siłą rzeczy nie da się z niej skorzystać na starszych urządzeniach. No ale to Ty wiesz lepiej co?

Cytat:
(Androidy 4.4+ już przestały z tak trywialnego powodu jak pedalizm w GUI)
Jesteś tego świadomy, że autor aplikacji decyduje jaki kolor ma jego program? Android w żadnym wypadku nie wymusza, że aplikacja ma być*różowa. Polecam się zapoznać z https://www.google.com/design/spec/m...roduction.html

No i wiesz. To że Tobie taki design nie odpowiada nie znaczy, że jest przestarzały. Dla mnie to gradienty są szpetne jak Merkel i powinny zakończyć życie już dawno temu.

Cytat:
Napisany przez mgit
O i tu berion dobrze prawi... trzeba zrezygnować z Androida, na rzecz Apple
Nikt Cię nie trzyma...droga wolna.

Cytat:
Gdzie te czasy, noki N95 gdzie można było decydować jaki kolor ma interfejs...
Wrzuć*sobie CM i będziesz mógł zmieniać tematy systemu.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post