Dyskusja: [Muzeum] Plextor PX-W1210TA - 2000r.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.12.2015, 10:29   #5
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ile masz takich kartonów :-)

szkoda ze za czasów jak napędy optyczne były moim jedynym zajęciem a dokładnie wypalanie CD a potem już w mniejszej ilości DVD nie miałem miejsca na trzymanie ich. bo dzieliłem pokój z bratem 3mx 2,5m

a dziś mam pracownie komp. 5x5m. i miejsce ale nie ma co zbierać :-(
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post