Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.12.2015, 10:58   #276
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
operator zwykle az tak duzo nie dopycha do telefonu
ale producenci to co innego
jak mialem Samsunga to faktycznie jedynym wyjscie byl root i wywalanie calego syfu, a telefon nie wziety w salonie oepratora tylko w MM (albo Saturn - juz nie pamietam, to i tak to samo)
sa tez telefony, ktore mozna OPCJONALNIE kupic w wersji z czystym Andrkiem - np. Samsung zrobil tak z S3 i S4 (jak mnie pamiec nie myli)

ja w tej chwili uzywam kolejnego chinczyka i jestem zadowolony
root nie potrzebny
zrszta - mozna tez pobrac CM i miec spokoj (choc wole czystego Andka)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post