Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.12.2015, 11:04   #4
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pytanie typu "mam samochód, wciskam gaz do dechy, wydech drożny, a do przodu nie chce".
Jeśli Ktokolwiek ma Ci pomóc, to jak wspomniał Mgit - czcionka standardowa wystarczy plus więcej szczegółów (płyta główna chociażby).
Mam identyczne HDD, transfer co najmniej jeszcze raz taki jak Twój, na przynajmniej dwóch płytach głównych musiałem skorzystać z DriverBooster-a (nie żebym polecał, bo programy tego typu też trzeba umieć używać). Być może są nowsze sterowniki niżeli te, które posiadasz np. do AHCI/SATA, Chipsetu.
Wyższe transfery mam np. na Intel d946gzis, a to płyta mająca SATA2 i lata świetności dawno za sobą.
W najgorszym wypadku (jeśli nie sprawdzałeś na innym kontrolerze/innym PC) dysk może dawać oznaki, jakoby planował w niedługim czasie wyciągnąć nogi.
Poniekąd wróżenie z fusów, mało danych.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post