Dyskusja: PS4 Jailbreak
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.12.2015, 18:57   #23
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Gorzej jakbyś zbierał, zbierał, kupił - a tu tak zabugowana że nie pograsz.
Dlatego zawsze staram się grę zobaczyć jakoś w akcji nim zakupię.

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
To małe piwo, teraz to nawet możesz kupić dwie gry w bundlu, a okazuje się że kupiłeś tylko jedną... druga do pobrania z SEN.
Dokłądnie tak jest z FFX/X-2 HD na Vitę, na którego teraz "zbieram". Na karcie z grą jest FFX, a na FFX-2 jest dołączony kod do pobrania z PSS. Trochę mnie to dziwi, nie wiem jaka jest pojemność karty z grą na Vitę ale myślę, że nie w tym problem, bo takie tytuły jak GoW Collection (1+2), MGS HD Collection (2 + 3) wydawane były na Vicie na jednej karcie. Więc obstawiam, że w przypadku FFX/X-2 na Vitę jest to po prostu "chytry" zabieg marketingowy ze strony Square-Enix aby troche ukrócić rynek wtórny - w tym wypadku FFX-2 jest troche jak Online Pass - w używce nie będzie działał.
__________________

Ostatnio zmieniany przez szczuru : 15.12.2015 o godz. 19:01
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post