Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2015, 16:51   #284
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Wygodne to? Nie ma ryzyka uszkodzenia radia..?
Z tego nie korzystałem co prawda, ale mam uchwyt montowany na kratkę wentylacyjną, a wieszam na nim tablet 7". Nic nie przesłania szyby, nie trzęsie, stabilne, pewne zawieszenie - i nie blokuje CD Obawiałem się, że dość duży ciężar tabletu może uszkodzić kratkę, ale od 3 lat nic jej nie jest, więc mogę z czystym sumieniem polecić to rozwiązanie.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post