Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.12.2015, 14:23   #547
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
takie małe podsumowanie Pioneera 209

-Działa !!! pierwszy jakiego miałem EBK zdechł po 2tyg.

-uniwersalna wypalanka do wszystkiego w obecnych czasach nowego sprzętu HIGH-END
- w wersji XLT genialny front panel do HTPC

za niecałe 400zł kupujesz nagrywarkę która wypala na wszystkim na najwyższym poziomie

jak nie padnie do końca roku to 5+
Pamiętam że prawie razem je kupiliśmy BDR-209EBK ..... ja lepszego trafiłem ...
Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16
Nie długo będzie miał drugie urodziny...
Też bardzo jestem zadowolony z tego Pionka jak z wszystkich swoich Pionków

[OFF]
Miło popatrzeć że nasze młode tematy BluRay mają wyniki jak za starych dobrych czasów tego forum.....ale jest to zasługa wielu wielu osób którzy nie szczędzą swojego czasu i testują maszyny i dzielą się swoimi wynikami i spostrzeżeniami i doświadczeniami....w\w tematach ....
Dodam tylko że w temacie LG BH16NS40\ Pioneer BDR-209\S09\ LiteOn iHBSx12 mamy lepsze wyniki odsłon jak kilkadziesiąt razy większe........CDFreaks/MyCE.......

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16-2015-12-20_15-10-59.jpg
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post