Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.12.2015, 08:49   #12
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez VANTWG Podgląd Wiadomości
Ja mam HP gp60nb60

Wygląda na to że to OEM LG. Da się to jakoś przeflashować ?
Oj trudny temat ....
Jak napędy nie maja jakiś zabezpieczeń przed crossflash to teoretycznie
dało by radę ...ale trzeba by było mieć firmware bin do LG wersji , być może lekko zmodyfikowany ...oraz jakiś odblokowany instalator -wydaje mi się że operacja musiała by podobnie przebiegać jak tu: Crossflash BluRay LG\ ASUS-Asus BW-\12B1ST "a"\14D1XT\BW16D1HT-LG BH14NS40 \ BH16NS40

Mam jakiś również odblokowany LG flasher gdzie można wgrać jaki się chce firmware ale nie mam pojęcie czy zadziałaby z tym napędem nie mówiąc już nic o zdobyciu poprawnego firmware bin. od LG GP60NB60..

Nagrywarki slim USB-2015-12-21_09-45-49.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post