Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.12.2015, 20:50   #4
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
info z mojego Pioneera 209 XLT
chyba nie rozpoznaje buffora bo u mnie jest 0
DVRTool v1.0 - firmware flashing utility for Pioneer DVR/BDR drives-przechwytywanie04.png

a tu moja 112 BK bez D :-) jak widać crossflash do L :-)
DVRTool v1.0 - firmware flashing utility for Pioneer DVR/BDR drives-przechwytywanie.png

za pomocą DVRTool odkręcę ja do oryginału :-)

laptop Acer i DVR-K17RS
DVRTool v1.0 - firmware flashing utility for Pioneer DVR/BDR drives-przechwytywanie02.png
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 26.12.2015 o godz. 21:31
seku jest offline