Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2015, 23:34   #21
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,834
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moi drodzy, pora była już dawno rozstać się z dziurawym
i coraz bardziej pamięciożernym adblockiem,
przepuszczał ostatnio reklamy ja stare sito
ad muncher, czy też adfender też sobie słabo radzą
wpadł mi w łapki kilka dni temu Adguard,
stary program, obecnie w wersji 6.0 RC
testuję go przez całe święta, wygląda dobrze, nic się nie przeciska
pamięci "pożera" w porywach 40-50 MB, filtry ma wbudowane,
aktualizowane dość często, można mu zdefiniować własne.
Na razie jestem zadowolony, adblocka wywaliłem.
Aha, cena 19,90 $ albo rodzynek

Adblock w Mozilla Firefox-adguard.jpg
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post