Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.12.2015, 11:16   #35
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
czesc "w wiekszosci"
bo faktycznie nie moge stwierdzic, jakie interfejsy mialy pudelka, ktore przeszly przez Twoje lapki ani ile ich bylo

zreszta kazdy ma tez troche inne podejscie
ja np nie obsluguje boxa pilotem tylko klawiatura (w komplecie mialem to i to) bo pracuje prawie jak komputer
kiepsko widze wpisywanie szukanych tytulow w youtube pilotem, wygodniej mi tez klikac touchpadem niz machac pilotem
ale dla kazdego cos innego

Sterowanie glosowe? W Amazon Fire TV jest Alexa, w Apple TV Siri. Nie wiem jak jest w czystym Androidzie, ale obawiam sie, ze jezeli nie zintegrujesz "Hey, Google" z aplikacjami na etapie projektowania to nic z tego nie wyjdzie.

Klawiatury to dla mnie zlo - przed TV odpoczywam, nie chce ich tutaj ogladac ;-).
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post