Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.01.2016, 15:35   #53
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Lolek7825

Moim zdaniem sprawy mają się tak nagrywanie BD-R DL to narazie nowość dla każdego z nas mało kto ma zapotrzebowanie na takie coś. Ja sam nagrałem pierwsze płyty BD-R po 2latach od czasu jak maiłem nagrywarkę w kompie.

jak pisał @Arepo ta nagrywarka nie jest za wysokich lotów ale na BD-R Panasonic 6x nagrywa dobrze
jak nagra BD-R DL będziesz pierwszy który to zrobi i podzieli się opinią.

co do twoich problemów z kompem system świeży czy sterowniki wgrane chipset itp.
sprawdź wydajność dysku z laptopa jak i tego podpiętego do USB np. programem HD Tune czy dysk wyrabia
nagrywanie BDR przy 4x to transfer 18mb/s czyli 70% mocy USB2.0 a to dość spore obciążenie dla twojego Della z C2D. wystarczy że będziesz coś w tle robił www itp. a wtedy transfer zwalnia i temu nagrywałeś płyty tak długo.

tak wygląda u mnie Hitachi 320gb w obudowie Natec USB3.0 podpięta do USB2.0
Samsung SE-506CB USB-przechwytywanie.png


do dobrego nagrywania to wydaje mi się BDR-X09T
http://www.morele.net/naped-pioneer-...r-x09t-751830/

a tu trzeba by było zapytać @czary@mary czy to to samo co seria BDR 209
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 05.01.2016 o godz. 15:39
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post