Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2016, 21:29   #64
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gdybym ja u ojca poszperał, to by się znalazły płyty, jakich nie ma na żadnym forum w internetach
Ale tak poważnie mówiąc, ciekawy temat, jak tylko wygospodaruję wolny czas sprawdzę, bo sam jestem ciekaw faktów i mitów.
Twój TSST jak dla mnie coś chyba zbyt surowy w ocenianiu jest, ja podepnę w tym celu jakiegoś litka, np. 20A4P.
Ostatnio przeżyłem szok, kiedy składując płyty w tzw. etui/portfelach na 200 i więcej sztuk, do warstwy nagrywalnej przykleiła się "siatka" od tych wkładek etui.
Na szczęście 20A4P z większością DVD i CD sobie poradził, czego nie dał rady to iHAS524B odczytał, a jak ten nie dał rady z DVD (bo CD wszystkie zrzucił) to... Pioneer 209 EBK - wolno, bardzo wolno, ale skutecznie
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post