Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.01.2016, 17:21   #25
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No więc dalej twierdze ,że verbatimy są przereklamowane lub podrabiane.
Verbatim X4 pionner 209D FW 1.33 Nero 2016



Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
albo uszkodzone mi się wydaje
nie wiem, kupione w proline, oryginalnie zapakowane ,żadnych rys itd

powiem szczerze że chyba nigdy nie trafiłem 'na super' jakość verbatima ,

co prawda mówimy tylko o testach bo odczytują się normalnie nawet te kilku letnie

w przyszłym tygodniu muszę porzadek zrobić wze starymi nośnikami , do utylizacji pójdzie ponad 150 płyt dvd

może zrobię testy co poniektórych .niektóre wypalane jeszcze na SOHW-1213S
Dołączone obrazki
File Type: png pioneer.png (91.8 KB, 481 oglądane)

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 14.01.2016 o godz. 18:15
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post