Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.01.2016, 13:31   #7
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co do muzeum, dla mnie ogółem to jest świetny pomysł. Z uwagi na to, iż czasem ciężko mi znaleźć konkretny model nagrywarki posługując się tagami np. mini test czy muzeum lepszy byłby odrębny dział, żeby nie wszystko w jeden temat. Ale jak zaczniemy walczyć z zakładaniem masy tematów w dziale nośniki optyczne z muzeum, to zawalimy tematy bieżące, sam jestem w kropce.
Wiem, że to dość sporo roboty, ale można by dać poddział Muzeum CD/DVD/BD w dziale nośniki i tam zakładać te tematy. Nie wiem jaki to ma wpływ (zagłębienie) na wyszukiwanie np. w google, gdyż już kilka lat się tym tematem nie zajmuję.

To co zrobili Japończycy, coś na wzór jest właśnie, jak mówisz, w sondach i tam też można zrobić podobną tabelkę, na zasadzie:
Foto - Info (np. z DVD Info Pro) - MID itp, forma do uzgodnienia plus link do testów (dział nośniki z tym konkretnym nośnikiem jak się on nagrywa itp.).
Nie raz Ciebie pytam przed zakupem co tam może być i tak dalej, dziękuję, że zawsze jesteś gotów pomóc.
U siebie mam coś podobnego w rodzaju notatek pt. TDK tylko z Taiwanu plus foto i takie inne.
Nie ustaję w poszukiwaniu dobrych nośników, stąd próby, pytania, testy na temat tych płytek, które są dość szeroko dostępne w PL.
To jest oczywiście nie na zarazteraz, każdy z nas ma mnóstwo pracy związanej z różnymi innymi sprawami.
Wiem jakie to praco i czasochłonne. Robiłem swojego czasu poradniki w formie PDFów np. DVDShrink, nagrywanie w nero czy imgburn, które dawałem ludziom do nagrywarek, żeby telefon zluzować typu "nie chodzi mi empetrójka w aucie - nero do dupy".
Wszystko nakładu czasu, pracy i finansowego.
Od kiedy zacząłem przeglądać to Forum wiem więcej na temat płyt i niektóre w porę ewakuowałem, dla innych było już za późno.
Tak jak wspominasz, dłuższa robota.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post