Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.01.2016, 22:22   #45
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Na Twoim miejscu wziąłbym normalny komputerek - NUCnik. Ale na coś sensownego to trzeba szykować najmniej tysiąc.

Co do Intelopatyka:
http://www.dobreprogramy.pl/Berion/P...c-I,67756.html


Jeśli chcesz to mogę Ci sprawdzić plik MKV, ale musisz mi dać link do próbki (nie do pirackiego filmu tylko próbki). 3D to nie sprawdzę bo nie mam jak, chyba że to działa bez telewizora 3D (nie znam się, na logikę to po prostu nie będę widział 3D tylko rozwarstwione obrazy w dwóch spektrum kolorystycznym ).

I nie polecam bo jedno USB to jest masakra jakaś, tak samo jak ten pomylony Windows 8+ (do Linuksa nie ma sterowników do WiFi/BT i... nie ma dźwięku).

Zasilacza możesz nie używać jeśli telewizor ma USB (wtedy kabel kierujesz do USB w telewizorze a nie zasilacza, może być serwisowe, ważne żeby prąd szedł).

O tych wynalazkach androidowych za bezcen to nawet nie myśl. To szajs jest straszny.
Ja wkleilem link do takiego co ma 2x usb

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Ja juz jakis czas mam Amazon Fire TV i problemow nadal brak.

A kosztowal niecale 300 czyli wedlug Beriona sie nie nadaje.

Pelna akceleracja sprzetowa w Kodi, wydajne Wi-Fi (nie podpinam do niego nic - tylko i wylacznie siec lokalna z NASa), AirPlay, DLNA, emulatory, obsluga pada, pobor pradu praktycznie zaden, interfejs telewizyjny zamiast - jak to na ogol w skrzynkach chinskich bywa - telefoniczny, swiety pilot, wybieranie glosowe... Nie wobrazam sobie niczego innego pod TV.

Jedyny minus to dla osob nieznajacych angielskiego interfejs tylko w tym jezyku i regionalizacja Amazonu (niektorych aplikacji w Polsce nie pobierzemy). Ale i tak nie oddam.
Podobno to fajne ale czy ja wiem czy to ustapi miejsca takiemu patykowi z normalnym systemem i pelnosprawnym odtwarzaczem VLC mozna na nim zainstalowac i netflix oraz amazontv razem
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post