Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2016, 19:02   #4203
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nareszcie obejrzałem Przebudzenie Mocy, 3D z dubbingiem (nie było wyboru, ujdzie). Film dobry, nawet bardzo dobry (oczywiście dla tych co są fanami, reszta niech nie ogląda ). Zakończenie kiepskie, albo ja czegoś nie łapię.
Niestety kawałka filmu nie widziałem, bo na Orlenie dają kawę w mega kubku, do tego pepsi... Uciekł mi też kawałek 3D, bo jak mnie przypiliło, to gdzieś okulary zgubiłem, ale moc była ze mną i babka siedząca po drugiej stronie przejścia, pożyczyła mi swoje zapasowe.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post