Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2016, 23:05   #47
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
stan ogólny dobry tego Pioneera ciężko powiedzieć ile nagrał przeczytał płyt bo "kolega" wie że zbieram napędy optyczne i zawsze jak coś znajdzie mi odkłada. a tego wyjoł z rozbitego laptopa specjalnie dla mnie :-)

Stan kolekcjonerski mam HP ProBook 6440b a tam jest hp DVD RW AD-7701H 2.85 może zrobię podmianę :-)

tak testy oczywiście :-) dziś już pierwsza CD-Audio będzie wypalana :-)

kupiłem specjalnie do DVD Slim taka kieszeń Dell
http://allegro.pl/obudowa-esata-do-l...927250110.html
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline