Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2016, 12:22   #52
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Witam.
Zamówiłem w ciemno 10 płyt z tej aukcji,RITEK BDR myślę zobaczymy co to ,a nóż widelec trafi się coś sensownego .
Paczka dotarła ,otwieram a tam TRAXDATA

Piszę do HenryX bo nie miałem z nimi problemów, no ale jak można wyczytać z korespondencji , jak się coś nie sprzedaje i zalega magazyny to wystarczy zmienić opis i na pewno jakis jeleń się znajdzie

Cytat:
Witam!


traxdata to marka firmy ritek - głównego producenta nośników CD/DVD i Blu-Ray


Pozdrowienia,

Dział Sprzedaży

czysta_plyta


To dlaczego w opisie aukcji nie ma o tym ani słowa ? Traxdaty już miałem są kiepskie bardzo.


Od: "Henryx.pl - Sprzedaż" <sprzedaz@henryx.pl>

Do: "Allegro" <*******>;

Wysłane: 13:05 Czwartek 2016-02-11

Temat: Re: Pytanie o przedmiot Ritek BD-R x4 25GB White Printable Druk cake 10szt (numer oferty: 5729747812)

Witam!


RITEK to traxdata.


Pozdrowienia,

Dział Sprzedaży

czysta_plyta

Wiadomość od: Ja (122)

Strona z przedmiotem: Ritek BD-R x4 25GB White Printable Druk cake 10szt


Ja :
Treść wiadomości

Zmawiałem płytki z tej aukcji a dostałem TRAXDATA ...
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post